Future in Tech ( 13-14-15 Mayıs )

Future in Tech, teknolojik yenilikleri takip etmek ve teknoloji alanında kendini geliştirmek isteyen kişiler için yaptığımız bir etkinliktir. Beşiktaş Belediyesi işbirliğiyle Mustafa Kemal Merkezinde gerçekleştireceğimiz bu etkinlikte; sektörün ileri gelen isimlerinin gerçekleştireceği oturumlar, alanında uzman eğitmenler ve mentor destekli bir hackathon olacak.

Yeni Şeyler Öğren

Python Hackathon'u ile öğrenme sürecini hızlandır.

Seçimlerini Yap

Etkinlikte yapılacak konuşmalar ile kariyerini yönlendir.

Python Hackathon

13 Mayıs 2022 Cuma günü saat 13:00’da katılımcıların fuar alanına giriş yapmaları ve kodlama yapacakları alana yerleşmeleriyle beraber 14:00’da temanın açıklamasıyla beraber kodlama yarışması başlayacaktır ve iki gün boyunca devam ederek 15 Mayıs 2022 Pazar günü saat 14:00’da yarışma sonlanacaktır.

Yarışma sonlandıktan sonra, bitirilen projeler jüriler tarafından puanlanacak ve saat 20.00’da kodlama yarışması kazananları açıklanıp ödüller verilecektir.

Konuşmalar

14 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 14:00’da ilk oturum ile konuşmalar başlayacaktır ve haftasonu boyunca oturumlar, alanında uzman konuşmacıların katılımıyla beraber devam edecektir. Bu oturumlarda, teknolojilerin günümüzdeki yapısı ve gelecekte neye evrileceğiyle alakalı konuşmalar sürecektir.

14 Mayıs Cumartesi

14.00 - 15.30 Blockchain Teknolojisi
16.00 - 18.00 Oyunda Gelecek
18.30 - 20.00 C-Level Yönetici ile Konuşma

15 Mayıs Pazar

14.00 - 15.30 Yapay Zekada Gelecek
16.00 - 18.00 Türkiye'de ve Dünyada Start-Up'lar
18.30 - 20.00 Metaverse: Yeni Dünya

Sponsorlarımız


Beşiktaş Belediyesi

Partnerimiz

Base64.ai

Ana Sponsorumuz

Commencis

Resmi Sponsorumuz

A101

Resmi Sponsorumuz

Üretken Akademi

Ödül Sponsorumuz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Destekçimiz

Elvan

Yiyecek / İçecek Sponsorumuz

Dr. Oetker

İkram Sponsorumuz

Intelkit Analytics

Hizmet Sponsorumuz

Deercase

Ürün Sponsorumuz

Toptalent

Yetenek Sponsorumuz

Techcareer.net

Medya Sponsorumuz

Webtekno

Medya Sponsorumuz

Kodluyoruz

Medya Sponsorumuz

Patika.dev

Medya Sponsorumuz

Hackathon Türkiye

Medya Sponsorumuz

Startup Teknoloji

Medya Sponsorumuz


Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Başvurunuzu, 12 Mayıs 2022 saat 23.59'a kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinlik iki bölümden oluşmaktadır. Future in Tech'te yapılacak konuşma ve oturumlara herkes katılabilir. Python Hackathon içinse başvurular 25 yaş altı herkes için açılacaktır.

Konuşma ve oturumlar için biletler sınırlı sayıdadır. Python Hackathon'da başvurular alıp değerlendirilecek, 48 saat içerisinde proje geliştirebilecek takımlar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

Yarışmada projenin ana temellerini Python ile gerçekleştirmeseniz de Python içeren bir kodlama yapmanız gerekmektedir. 48 saat içerisinde bir proje çıkartabilecek ( internet sitesi, uygulama, mobil uygulama, işlevli bir şekilde kullanılabilecek konsol uygulaması...) seviyede olmanız beklenmektedir.

Takımlar 1, 2, 3 ve 4 kişiden oluşabilir.

Yarışmacıların 13 Mayıs Cuma günü saat 13.00'da etkinlik alanına yerleşmeleriyle beraber, 14.00'da temanın açıklanmasıyla beraber yarışma başlayacaktır. Yarışmacıların 48 saat boyunca Mustafa Kemal Merkezi'nde bulunmaları beklenmektedir. 15 Mayıs Pazar günü saat 14.00'da yarışmanın sonlanmasıyla, jüriler uygulamaları puanlamaya başlayacaktır. Akşam saat 20.00'da da kazananlar açıklanıp ödüller verilecektir.

Etkinlik alanına kendi bilgisayarınızı ve şarj aletinizi getirmeniz gerekmektedir.

Evet, yarışma boyunca mevcut mentörlerimiz takımlar çağırdıkları takdirde destek verebileceklerdir. Her takım, ayrı ayrı atanmış mentöre sahip olmayacaktır.

Yarışmaya tek olarakta katılabilirsiniz.