tensorflow Eğitim Kampı

Günümüzde ivme kazanan teknoloji sektörü özellikle yapay zeka alanı ve araştırmalarına doğru ilerliyor. Derin öğrenme, yapay sinir ağları, büyük veri ve görüntü işleme; gündelik hayatımızda yerini almış bulunmakta ve ulaşımı kolaylaşmaktadır. Öyle ki, on yıllarca tartışma konusu olan, üzerinde çeşitli teoriler konuşulan ve bilim dünyasını ikiye bölmüş olan yapay zeka, adeta geleceğin teknolojisi. Birçokları yapay zekanın, insanlığın sonu olduğunu veyahut insanlığın makinelere evrildiğini düşünürken diğer kısmı ise bu teorileri “hayal ürünü”nden fazlası olarak görmüyor.

Yeni Şeyler Öğren

ÜCRETSİZ Tensorflow Eğitim Kampı ~ 15 Mart - 31 Mart

Seçimlerini Yap

Kariyerinde yapacağın seçimleri kolaylaştır!

İyi veya kötü, yapay zeka her türlü hayatımızda yerini sağlamlaştırdı ve yapay zeka mühendisliği en rağbet gören sektörlerden biri olmaya başladı. Google Developer Students Club Galatasaray olarak biz de öğrencilerimiz başta olmak üzere gönüllü olan herkes kendisini bu sektör için hazırlasın, kendisine yeni kapılar açsın istedik. Bu amaç doğrultusunda ücretsiz ve sertifikalı Hello, Tensorflow eğitim kampımızı düzenliyoruz! 1 Mart’ta başvuruları açılacak kampımız, 15-31 Mart arasında 8 dersten oluşacak ve çeşitli AI TALKS etkinliklerimizle renklendirilecektir.

Haberimizi duyurunca “Tensorflow nedir? “diye düşünmüş olabilirsiniz. Google tarafından piyasaya sürülen açık kaynak kodlu Tensorflow, yapay zekanın en önemli kütüphane/platformlarından biridir. Geleceğin teknolojisi olarak gördüğümüz makine öğrenmesine başlamanın en güzel yolunun Tensorflow eğitiminden geçeceğini düşünüyoruz. Bu kapsamda verilecek kampımızda Tensorflow kütüphanelerini tanıyacak, makine öğrenmesine sağlam bir adım atacak ve yapay zekanın farklı sektörlerdeki yerini ve etkisini tartışacak ve bu sayede sektörden uzman insanları tanımış olacağız.

Eğitimciler


Ömer Cengiz
20:00 25 Mart 2021, Perşembe

ANN ( Artificial Neural Network )
Ahmet Melek
20:00 28 Mart 2021, Pazar

NLP ( Natural Language Processing )
Yusuf Sarıgöz
20:00 30 Mart 2021, Salı

RNN ( Recurrent Neural Network )

Altın Sponsorlar


Nobel

Ürün Sponsorları


Deer Case

Mornin Coffee

Yetenek Sponsorları


toptalent

Mobil Uygulama Sponsorları


Üni Aktivite

Medya Sponsorları


Pembe Teknoloji

Bilim Şenliği

Webtekno


Etkinliğe, linkler kısmından "Hello, Tensorflow Kampı Başvuru Formu" linkine gidip formu doldurarak kayıt olabilirsiniz.

Youtube kanalımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Formu dolduran kişilere haberler, e-posta olarak gönderilecektir.

Evet, kampa katılmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.

Kampımız boyunca tüm derslere ve AI Talks etkinliklerimizin en az yüzde ellisine katılarak sertifika alabilirsiniz. Katılım bilgileri, ders sırasındaki yoklama ile sağlanacaktır.